Dermoset


FİYAT : 79 TL

Sipariş Ver product-image

Dermoset

Ürün Bilgisi


Setimizde üç ürünü berbaber bulacaksınız:

  • 1- Tüy Dökücü Krem

  • 2- Tüy Azaltıcı Krem Seti

  • 3- Argan Yağı

 

1- Tüy Dökücü Krem

3 dakikada vücudunuzun her bölgesindeki tüy ve kıllarınızdan spatula gibi herhangi bir yardımcı dahi kullanmadan kurtulun. Sadece sürün, 3 dakika bekleyin, silin gitsin, hepsi bu…

Tüy dökücü hipo alerjiktir. Dermotolojik testleri yapılmıştır. Derinizde herhangi bir kızarıklık, kaşıntı, tahriş, batık, iltihaplanma ve benzeri bir yan etkisi olmaz. Sadece tüylerinizi dökmez, içeriğindeki aloe vera ve E vitamini sayesinde cildinizi nemlendirir ve besler, anti aging etkisi sağlar. 

 

2- Tüy Azaltıcı Krem Seti

Tüylerizi aldınız ama bittimi tabiki hayır. İster kadın ister erkek olsun vücudumuzun bazı bölgelerinde istenmeyen tüylerimiz olabilir. Bunları sadece almak yetmez, isterizki bu tüylerimiz bir daha çıkmasın. Özellikle akşamları yatarken bu seti kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sürün problemli bölgenize elinizle masaj yapar gibi yedirin. Ve bunu her gece uygulamaya devam edin.Setimizin etkin maddesi Capislow klinik testleri yapılmış, çok özel bir etken maddedir. 

 

3- Argan Yağı

Argan Yağı Fas’taki bir ağaçtan elde edilen çok özel bir çekirdek yağıdır. Ve cildimiz üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Argan Yağı cildi besleyici  özellikleri olması nedeniyle yüzyıllar boyunca Fas’lı kadınların güzellik sırrı olmuştur… Kuru cilt ve saçların nemlendirilmesinde ve güçlendirilmesinde hızlı ve etken sonuçlar verir. Argan Yağı cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur. 

 

Ürünü nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiyi 0 312 434 0 333 nolu danışma hattımızdan alabilirsiniz.Ücretsiz Kargo

7/24 Destek

Kapıda Ödeme

Hologramlı Orjinal Ürün

Telefon : +90 312 434 0 333