Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri


Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri 

KİBARLI DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER 

Bitkisel Doğal DESTEK ürünleri kullanımı ülkemizde her geçen gün çabucak çoğalıp yaygınlaşmaktadır. ancak bitkisel besin desteklerinin niçin kullanılması gerektiğiyle alakalı insanların başlarında gizlipekçok önemli detay mevcuttur. Bu detaylar hayat kalitesini yükseltmek açısından büyük önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayı bitkisel besin destekleriyle alakalı gizlileri sizlerle paylaşıp uyarmak istedik.Öncelikle naturel bitkisel besin desteklerinin niçin ve hangi amaçla kullanılması gerektiği ile alakalı bilinmesi gerekenleri sıraladığımız zaman. Pekçok kişi naturel yollardan evinde kendi kendine bitkisel ürün kullanmaya çalışmakta ancak başarılı olamamaktadır. Bu yöntemin ne kadar doğru olduğu da tartışmalı bir meseledir. İşte Bitkisel ürünlerin niçin kullanılması gerektiği ile alakalı dikkat edilmesinde kırıkta olan detaylar ; 


- Öncelikle hangi amaçla hangi bitkiyi kullanacağınızı anlamak ve öğrenmek zorundasınız. Kulaktan dolma bilgilerle hastalığınızı kendi kendinize iyileşmeye çalışmak çok pozitif bir durum değildir. 

- Kullanacağınız bitki ya da bitkilerin toplanma yeri ve zamanı çok önemlidir. Bir bitkiyi tıbbi amaçlı kullanacaksanız, bunu anlamak zorundasınızdır. niçin ki tabiatta yetişen her balın çıkarı aynı değilse, farklı yükseltilernde yetişen her bitkinin de çıkarı aynı değildir. farklı yükseklikteki bitkiler farklı özellikler taşımakta ve farklı etkiler gösterebilmektedir. Keza, söz konusu bitkinin tabiattan toplanma zamanı da minimum toplanacağı yer kadar önemlidir. Bir bitkinin kışın toplanmasıyla yazın toplanması arasında etkileri açısından pek çok fark olabilir. 

- Doğru ürünü doğru yerden ve doğru zamanda elde ettiğinizi var sayarsak niçin kullanılması gerektiğine geçelim. İnsanların kullanmak istediği bitkiyi aştan önce veya sonra kullanımı ya da aç veya tok kullanımı bitkinin etkisini değiştirebilecek başka etkenlerdir. Hatta bazı alınması istenen sonucun tam aksini bile almak mümkündür. Buna en güzel örnek zayıflamak isteyen bir kişinin iştahının artması ve şişmanlamaya başlamsı gibi.. 

-Kişiler , faydalanmayı planladığı şifalı bitkiden ne dozda kullanacağını da anlamak zorundadır. Doz aşımında niçin bir tabloyla karşılaşacağını ya da yetersiz doz alımında kırıkta sağlayıp sağlayamayacağı gene bilinmesi gereken konular arasındadır. 

-Kişilerin gövdelerine almaları gereken maddeyi kullandıkları şifalı bitkiden öz olarak niçin alması gerektiği de önem taşımaktadır. zira vücuda alınması gereken maddeden bir bitkide ne yoğunlukta olduğunun bilinmesi önemlidir.. Bir bitkinin yaprağının mı, kökünün mü, yoksa extratının mı kullanılması gerektiği kesinlikle açık bir biçimde hassasiyetle bilinmelidir. 

- İnsanların bu detaylara dikkat etmeden herhangi bir şifalı bitki kullanması, muhtemel tehlikelere davetiye çıkarmak manasına da gelebilir. Bunun dermanı ise ya bir bitki uzmanı eşliğinde bunu kullanmak, ya da daha öncesinden gene bitki uzmanlarınca formülize edilmiş extraktları kullanmaktır. Her iki halde de profesyonel bir danışmanlık şarttır. 

- Kibarlı naturel Sağlık Ürünleri markası bu gereksinimden dünyaya gelen ihtiyacı karşılayabilmek yerine kurulmuş ve ortaya koyduğu çalışmalarla sektöründe dünya ya mal olmuş bir firmadır. Kibarlı uzmanları bu sahada siz değerli milletimizin her çeşit naturel bitkisel kapsül ihtiyacını karşılamak için hizmet vermektedir. Kibarlı, bünyesinde bulunan onlarca fitoterapist,doktor, eczacı ve farmakognazi uzmanı ile daima sizlerin yanındadır ve her çeşit yardım ve desteğe hazır olarak görev yapmaktadır. 

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri tarafından tavsiye edilen naturel besin destekleri sıhhatli mıdır? 

Kibarlı ürünlerinin içeriğinde kullanılan bitkiler besin ve Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı’nın olumlu (faydalı) pozitif bitkiler listesindedir. Dolayısıyla, Kibarlı naturel sağlık ürünlerinin, kullananlarınsağlığıyla alakalı hiçbir olumsuz içerik barındırmadığı bakanlık tarafından beyan edilmiş va garantisindedir.Ücretsiz Kargo

7/24 Destek

Kapıda Ödeme

Hologramlı Orjinal Ürün

Telefon : +90 312 434 0 333